4186PA51G09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4186PA51G09600
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4186PA51G09600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
19 pcs
  • Pranešimas
4186PA51G09600 specifikacijos
Dalies numeris 4186PA51G09600 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 5574 pcs Duomenų lapas 4186PA51G09600.pdf
Plotis 0.201" (5.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 96.000" (243.84cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.079" (2.00mm) Priedų metodas Adhesive