4168PAH1K01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4168PAH1K01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4168PAH1K01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKET FAB/FOAM 8X457.2MM CFOLD
Duomenų lapai: 1.4168PAH1K01800.pdf2.4168PAH1K01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
4168PAH1K01800 specifikacijos
Dalies numeris 4168PAH1K01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 20491 pcs Duomenų lapas 1.4168PAH1K01800.pdf2.4168PAH1K01800.pdf
Plotis 0.315" (8.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra C-Fold Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1073 Darbinė temperatūra -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.315" (8.00mm)
Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4169300-XX
4169300-XX
Gamintojai: Digital View Inc.
apibūdinimas: CTRLR AL-1280 VGA-SXGA LVDS PNL
Sandelyje: 5803 pcs
parsisiųsti: 4169300-XX.pdf
RFQ
41690
Gamintojai: Anaren
apibūdinimas: POWER DIVIDER 2WAY 7GHZ-18GHZ
Sandelyje: 187 pcs
parsisiųsti: 41690.pdf
RFQ
4169
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: POST BIND STD 2 1/8"L FIB GLASS
Sandelyje: 57378 pcs
parsisiųsti: 4169.pdf
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: MIL 16 SIZE O-RING
4168ABH1K09600
4168ABH1K09600
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 CSH
parsisiųsti: 4168ABH1K09600.pdf
41680D
41680D
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: RADIO REMOVAL& ANT.WRENCH
parsisiųsti:
apibūdinimas: MIL 16 SIZE GASKET
41680C
41680C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 68UH 1.75A 110 MOHM