4157PA51G01050
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4157PA51G01050
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4157PA51G01050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
147 pcs
  • Pranešimas
4157PA51G01050 specifikacijos
Dalies numeris 4157PA51G01050 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 46887 pcs Duomenų lapas 4157PA51G01050.pdf
Plotis 0.280" (7.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 10.500" (266.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.059" (1.50mm) Priedų metodas Adhesive