4131AB51K00984
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4131AB51K00984
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 BELL
Duomenų lapai: 4131AB51K00984.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
89 pcs
  • Pranešimas
4131AB51K00984 specifikacijos
Dalies numeris 4131AB51K00984 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 21596 pcs Duomenų lapas 4131AB51K00984.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Bell Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 9.840" (249.94mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.142" (3.60mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB