4113AB51G01759
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4113AB51G01759
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4113AB51G01759.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
49 pcs
  • Pranešimas
4113AB51G01759 specifikacijos
Dalies numeris 4113AB51G01759 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 14719 pcs Duomenų lapas 4113AB51G01759.pdf
Plotis 0.433" (11.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 17.590" (446.79mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.276" (7.00mm) Priedų metodas -