4097PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4097PA51G01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4097PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas KNIFE
Duomenų lapai: 1.4097PA51G01800.pdf2.4097PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
4097PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4097PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas KNIFE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15994 pcs Duomenų lapas 1.4097PA51G01800.pdf2.4097PA51G01800.pdf
Plotis 0.315" (8.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Knife Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1487 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.106" (2.70mm)