4096PA51H01935
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4096PA51H01935
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4096PA51H01935.pdf2.4096PA51H01935.pdf3.4096PA51H01935.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
86 pcs
  • Pranešimas
4096PA51H01935 specifikacijos
Dalies numeris 4096PA51H01935 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 21106 pcs Duomenų lapas 1.4096PA51H01935.pdf2.4096PA51H01935.pdf3.4096PA51H01935.pdf
Plotis 0.276" (7.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 19.350" (491.49mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.079" (2.00mm) Priedų metodas Adhesive