4084PA51H00217
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4084PA51H00217
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 SQ
Duomenų lapai: 1.4084PA51H00217.pdf2.4084PA51H00217.pdf3.4084PA51H00217.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
318 pcs
  • Pranešimas
4084PA51H00217 specifikacijos
Dalies numeris 4084PA51H00217 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 76563 pcs Duomenų lapas 1.4084PA51H00217.pdf2.4084PA51H00217.pdf3.4084PA51H00217.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Square Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 2.170" (55.12mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.500" (12.70mm) Priedų metodas Adhesive