4071AB51K01206
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4071AB51K01206
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4071AB51K01206.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
128 pcs
  • Pranešimas
4071AB51K01206 specifikacijos
Dalies numeris 4071AB51K01206 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 34350 pcs Duomenų lapas 4071AB51K01206.pdf
Plotis 0.300" (7.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 12.060" (306.32mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.063" (1.60mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4071AC50101650
4071AC50101650
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAF PU NR REC
Sandelyje: 34731 pcs
parsisiųsti: 4071AC50101650.pdf
RFQ
407123
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: ANEMOMETER AIR FLOW
Sandelyje: 222 pcs
parsisiųsti: 407123.pdf
RFQ
4071EK51G00413
4071EK51G00413
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: IO NICU NRSG PU V0 REC
Sandelyje: 40315 pcs
parsisiųsti: 4071EK51G00413.pdf
4071EH51K00420
4071EH51K00420
apibūdinimas: IO NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4071EH51K00420.pdf
407119-NIST
407119-NIST
Gamintojai: FLIR
Sandelyje: 139 pcs
parsisiųsti: 407119-NIST.pdf
Sandelyje: 172 pcs
parsisiųsti: 407123-NIST.pdf
4071AC51K00615
4071AC51K00615
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4071AC51K00615.pdf
4071AB50109600
4071AB50109600
parsisiųsti: 4071AB50109600.pdf
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: 3M E.V.P. TACTICAL PROTE
Sandelyje: 244 pcs
parsisiųsti:
4071AB51K01562
4071AB51K01562
parsisiųsti: 4071AB51K01562.pdf
40717N
40717N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FILE,ROUND,CUT 4,8"/203MM
parsisiųsti:
4071AB51S01800
4071AB51S01800
apibūdinimas: GK SNCU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4071AB51S01800.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus