4070AB51H09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4070AB51H09600
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4070AB51H09600.pdf2.4070AB51H09600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
4070AB51H09600 specifikacijos
Dalies numeris 4070AB51H09600 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 2256 pcs Duomenų lapas 1.4070AB51H09600.pdf2.4070AB51H09600.pdf
Plotis 0.750" (19.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 96.000" (243.84cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.375" (9.50mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
40705
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN SPADE TERM 14-18AWG #8
Sandelyje: 836072 pcs
parsisiųsti: 40705.pdf
RFQ
40710
Gamintojai: Anaren
apibūdinimas: POWER DIVIDER 2WAY 1GHZ-2.6GHZ
Sandelyje: 325 pcs
parsisiųsti: 40710.pdf
RFQ
Gamintojai: Astro Tool Corp.
apibūdinimas: POSITIONER STATIC MS
Sandelyje: 742 pcs
parsisiųsti:
40705X
40705X
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: CABLE, ANALOG OUTPUT FOR SOUND L
Sandelyje: 4093 pcs
parsisiųsti:
4070AF51H01600
4070AF51H01600
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 REC
parsisiųsti: 4070AF51H01600.pdf
4070AB51Y02300
4070AB51Y02300
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU MESH PU V0 REC
parsisiųsti: 4070AB51Y02300.pdf
Gamintojai: B&K Precision
apibūdinimas: GEN WAVEFORM 31.5MHZ W/SOFTWARE
Gamintojai: Astro Tool Corp.
Sandelyje: 705 pcs
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: LIGHT METER
Sandelyje: 513 pcs
40705N
40705N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: FILE,ROUND,CUT 2,8"/203MM
4070A
4070A
Gamintojai: B&K Precision
apibūdinimas: WAVEFORM GENERATOR
parsisiųsti: 4070A.pdf
407026-NIST
407026-NIST
apibūdinimas: LIGHT METER
Sandelyje: 278 pcs
parsisiųsti: 407026-NIST.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus