4056PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4056PA51G01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4056PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKET FAB/FOAM 5.1X457.2MM RECT
Duomenų lapai: 4056PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
4056PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4056PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 46286 pcs Duomenų lapas 4056PA51G01800.pdf
Plotis 0.201" (5.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1249 Darbinė temperatūra -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.059" (1.50mm)