4055PA51G00393
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4055PA51G00393
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4055PA51G00393.pdf2.4055PA51G00393.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
228 pcs
  • Pranešimas
4055PA51G00393 specifikacijos
Dalies numeris 4055PA51G00393 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 57774 pcs Duomenų lapas 1.4055PA51G00393.pdf2.4055PA51G00393.pdf
Plotis 0.315" (8.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 3.930" (99.82mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.157" (4.00mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4055B
4055B
Gamintojai: B&K Precision
apibūdinimas: FUNCTION GENERATOR 50MHZ SWEEP