4049PA51H04850
Laird TechnologiesLaird Technologies
4049PA51H04850 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4049PA51H04850
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE
Duomenų lapai: 1.4049PA51H04850.pdf2.4049PA51H04850.pdf3.4049PA51H04850.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
4049PA51H04850 specifikacijos
Dalies numeris 4049PA51H04850 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8634 pcs Duomenų lapas 1.4049PA51H04850.pdf2.4049PA51H04850.pdf3.4049PA51H04850.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Square Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 48.500" (123.19cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas Adhesive