4049AB51K01988
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4049AB51K01988
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE
Duomenų lapai: 4049AB51K01988.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
69 pcs
  • Pranešimas
4049AB51K01988 specifikacijos
Dalies numeris 4049AB51K01988 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19195 pcs Duomenų lapas 4049AB51K01988.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Square Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 19.880" (504.95mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
40490
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: STAINLESS INSPECTION MIRROR 7PC.
Sandelyje: 1111 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4049ET51H02914
4049ET51H02914
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE
Sandelyje: 11787 pcs
parsisiųsti: 4049ET51H02914.pdf
RFQ
Gamintojai: Seeed
apibūdinimas: DC MOTOR DRILL 12V PCB