28R1457-400
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1457-400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 28R1457-400
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE CORE 140 OHM SOLID
Duomenų lapai: 1.28R1457-400.pdf2.28R1457-400.pdf3.28R1457-400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
980 pcs
  • Pranešimas
28R1457-400 specifikacijos
Dalies numeris 28R1457-400 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE CORE 140 OHM SOLID "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 269369 pcs Duomenų lapas 1.28R1457-400.pdf2.28R1457-400.pdf3.28R1457-400.pdf
Įveskite Flat Serija 28
Reitingai - Išorinis matmuo 1.457" W x 0.177" H (37.01mm x 4.50mm)
Kiti vardai 240-2333
28R1457400
Montavimo tipas Free Hanging
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga 28
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 0.530" (13.46mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis matmuo 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.51mm)
Varža @ dažnumas 140 Ohm @ 100MHz Išsamus aprašymas Solid Free Hanging Ferrite Core 140 Ohm @ 100MHz ID 1.299" W x 0.020" H (33.00mm x 0.51mm) OD 1.457" W x 0.177" H (37.01mm x 4.50mm) Length 0.530" (13.46mm)