28B1142-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B1142-100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 28B1142-100
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE CORE 114 OHM SOLID 19MM
Duomenų lapai: 1.28B1142-100.pdf2.28B1142-100.pdf3.28B1142-100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
28B1142-100 specifikacijos
Dalies numeris 28B1142-100 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE CORE 114 OHM SOLID 19MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158955 pcs Duomenų lapas 1.28B1142-100.pdf2.28B1142-100.pdf3.28B1142-100.pdf
Įveskite Round Serija 28
Reitingai - Išorinis matmuo 1.142" Dia (29.01mm)
Kiti vardai 240-2314
28B1142100
Montavimo tipas Free Hanging
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga 28
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 0.545" (13.84mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis matmuo 0.748" Dia (19.00mm)
Varža @ dažnumas 114 Ohm @ 100MHz Išsamus aprašymas Solid Free Hanging Ferrite Core 114 Ohm @ 100MHz ID 0.748" Dia (19.00mm) OD 1.142" Dia (29.01mm) Length 0.545" (13.84mm)