28B0999-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 28B0999-100
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE CORE 122 OHM SOLID
Duomenų lapai: 1.28B0999-100.pdf2.28B0999-100.pdf
  • Pranešimas
28B0999-100 specifikacijos
Dalies numeris 28B0999-100 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE CORE 122 OHM SOLID "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4560 pcs Duomenų lapas 1.28B0999-100.pdf2.28B0999-100.pdf
Įveskite Round Serija 28
Reitingai - Išorinis matmuo 1.000" Dia (25.40mm)
Kiti vardai Q769293 Montavimo tipas Free Hanging
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga 28
Ilgis 0.250" (6.35mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis matmuo 0.610" Dia (15.49mm) Varža @ dažnumas 122 Ohm @ 100MHz
Išsamus aprašymas Solid Free Hanging Ferrite Core 122 Ohm @ 100MHz ID 0.610" Dia (15.49mm) OD 1.000" Dia (25.40mm) Length 0.250" (6.35mm) Dizainas Solid