28A0350-0B2
Laird TechnologiesLaird Technologies
28A0350-0B2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 28A0350-0B2
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE CORE 240 OHM HINGED
Duomenų lapai: 1.28A0350-0B2.pdf2.28A0350-0B2.pdf3.28A0350-0B2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
28A0350-0B2 specifikacijos
Dalies numeris 28A0350-0B2 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE CORE 240 OHM HINGED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95050 pcs Duomenų lapas 1.28A0350-0B2.pdf2.28A0350-0B2.pdf3.28A0350-0B2.pdf
Įveskite Round Serija 28
Reitingai - Išorinis matmuo 0.512" W x 0.460" H (13.00mm x 11.70mm)
Kiti vardai 240-2233
28A03500B2
Montavimo tipas Free Hanging
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga 28
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 1.004" (25.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis matmuo 0.138" Dia (3.50mm)
Varža @ dažnumas 240 Ohm @ 100MHz Išsamus aprašymas Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 240 Ohm @ 100MHz ID 0.138" Dia (3.50mm) OD 0.512" W x 0.460" H (13.00mm x 11.70mm) Length 1.004" (25.50mm)