1XC0118-2T0-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1XC0118-2T0-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas POWER INDUCTOR
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
1XC0118-2T0-10 specifikacijos
Dalies numeris 1XC0118-2T0-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas POWER INDUCTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 84284 pcs Duomenų lapas
Įveskite Wirewound Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" Dia x 0.472" L (4.90mm x 12.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Horizontal Cylinder
Darbinė temperatūra 150°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 9 mOhm Radial, Horizontal Cylinder
DC rezistorius (DCR) 9 mOhm Dabartinis įvertinimas 4A