TRA4303P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TRA4303P
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 440MHZ DOME N FEM PAN MT
Duomenų lapai: TRA4303P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
TRA4303P specifikacijos
Dalies numeris TRA4303P Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 440MHZ DOME N FEM PAN MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1974 pcs Duomenų lapas TRA4303P.pdf
VSWR 2 Nutraukimas Connector, N Female
Serija Phantom® Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 100W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 4.135" (105.03mm)
Pasiekti 3dBi Dažnių diapazonas 430MHz ~ 450MHz
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Dažnis (centras / juosta) 440MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 440MHz Dome RF Antenna 430MHz ~ 450MHz 3dBi Connector, N Female Panel Mount