SR249120D36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SR249120D36NM
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 2.4/5.4GHZ SECTOR CAB 36"
Duomenų lapai: SR249120D36NM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
SR249120D36NM specifikacijos
Dalies numeris SR249120D36NM Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 2.4/5.4GHZ SECTOR CAB 36" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1156 pcs Duomenų lapas SR249120D36NM.pdf
VSWR 2 Nutraukimas Cable (914mm) - N Male
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 5W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 1.380" (35.05mm)
Pasiekti 5dBi Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz, 5.4GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.4GHz, 5.4GHz Wi-Fi Sector RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz 5dBi Cable (914mm) - N Male Chassis Mount
Programos Wi-Fi Antenos tipas Sector
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SR245135D120NM
SR245135D120NM
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 2.4GHZ SECT CAB CHAS 120"