S24015PA36NM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S24015PA36NM
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36"
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 657 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 657 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
S24015PA36NM specifikacijos
Dalies numeris S24015PA36NM Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 2.4GHZ PANEL CAB CHAS 36" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 657 pcs Duomenų lapas
VSWR - Nutraukimas Cable (914mm) - N Male
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) - Pasiekti 15dBi
Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.4GHz Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 15dBi Cable (914mm) - N Male Chassis Mount Programos -