QWB152RO
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QWB152RO
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
Duomenų lapai: QWB152RO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
QWB152RO specifikacijos
Dalies numeris QWB152RO Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13886 pcs Duomenų lapas QWB152RO.pdf
VSWR 2 Nutraukimas Connector, NMO
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Base Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 18.000" (457.20mm) Pasiekti 0dB
Dažnių diapazonas 152MHz ~ 162MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz)
Dažnis (centras / juosta) 157MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 157MHz Whip, Straight RF Antenna 152MHz ~ 162MHz 0dB Connector, NMO Base Mount Programos -
Antenos tipas Whip, Straight
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
QWB380
QWB380
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 380MHZ WHIP STR NMO BASE
Sandelyje: 6579 pcs
parsisiųsti: QWB380.pdf
RFQ
QWB370
QWB370
apibūdinimas: RF ANT 370MHZ WHIP STR NMO BASE
Sandelyje: 8947 pcs
parsisiųsti: QWB370.pdf
RFQ
QWB450
QWB450
apibūdinimas: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
parsisiųsti: QWB450.pdf
QWB220
QWB220
apibūdinimas: RF ANT 220MHZ WHIP STR NMO 12.5"
parsisiųsti: QWB220.pdf
QWB152
QWB152
apibūdinimas: RF ANT 157MHZ WHIP STR NMO 18"
parsisiųsti: QWB152.pdf
QWB144
QWB144
apibūdinimas: RF ANT 144MHZ WHIP STR NMO 19"
parsisiųsti: QWB144.pdf
QWB162
QWB162
apibūdinimas: RF ANT 162MHZ WHIP STR NMO 17"
parsisiųsti: QWB162.pdf
QWB470
QWB470
apibūdinimas: RF ANT 480MHZ WHIP STR NMO 5.75"
parsisiųsti: QWB470.pdf
QWB136
QWB136
apibūdinimas: RF ANT 140MHZ WHIP STR NMO 22"
parsisiųsti: QWB136.pdf
QWB430
QWB430
apibūdinimas: RF ANT 440MHZ WHIP STR NMO 6.5"
parsisiųsti: QWB430.pdf
QWB406
QWB406
apibūdinimas: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO 7"
parsisiųsti: QWB406.pdf
QWB246
QWB246
apibūdinimas: RF ANT 244MHZ WHIP STR NMO BASE
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus