PLC1666N
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLC1666N
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 170MHZ YAGI N FEM BRK 64"
Duomenų lapai: PLC1666N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 550 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
PLC1666N specifikacijos
Dalies numeris PLC1666N Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 170MHZ YAGI N FEM BRK 64" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 550 pcs Duomenų lapas PLC1666N.pdf
VSWR - Nutraukimas Connector, N Female
Serija PLC Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 400W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Bracket Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 64.016" (162.60cm)
Pasiekti 7.1dBi Dažnių diapazonas 166MHz ~ 174MHz
Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz) Dažnis (centras / juosta) 170MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 170MHz Yagi, 6-Element RF Antenna 166MHz ~ 174MHz 7.1dBi Connector, N Female Bracket Mount