EXS150SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXS150SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 156MHZ WHIP STR SMA FEM
Duomenų lapai: EXS150SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXS150SF specifikacijos
Dalies numeris EXS150SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 156MHZ WHIP STR SMA FEM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6182 pcs Duomenų lapas EXS150SF.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, SMA Female
Serija EXS Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Connector Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 4.390" (111.51mm)
Pasiekti - Dažnių diapazonas 150MHz ~ 162MHz
Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz) Dažnis (centras / juosta) 156MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz Connector, SMA Female Connector Mount
Programos - Antenos tipas Whip, Straight
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EXS150BNX
EXS150BNX
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 156MHZ WHIP STR BNX CONN
Sandelyje: 5759 pcs
parsisiųsti: EXS150BNX.pdf
RFQ
EXS150SM
EXS150SM
apibūdinimas: RF ANT 156MHZ WHIP STR SMA MALE
Sandelyje: 6045 pcs
parsisiųsti: EXS150SM.pdf
RFQ
EXS150SFU
EXS150SFU
apibūdinimas: RF ANT 156MHZ WHIP STR SFU CONN