EXS148SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXS148SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 151MHZ WHIP STR SMA FEM
Duomenų lapai: EXS148SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXS148SF specifikacijos
Dalies numeris EXS148SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 151MHZ WHIP STR SMA FEM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6800 pcs Duomenų lapas EXS148SF.pdf
VSWR - Nutraukimas Connector, SMA Female
Serija EXS Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 4.390" (111.51mm) Pasiekti -
Dažnių diapazonas 148MHz ~ 155MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz)
Dažnis (centras / juosta) 151MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 151MHz Whip, Straight RF Antenna 148MHz ~ 155MHz Connector, SMA Female Connector Mount Programos -