EXH150SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXH150SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 150MHZ WHIP STR SMA FEM
Duomenų lapai: 1.EXH150SF.pdf2.EXH150SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXH150SF specifikacijos
Dalies numeris EXH150SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 150MHZ WHIP STR SMA FEM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5481 pcs Duomenų lapas 1.EXH150SF.pdf2.EXH150SF.pdf
VSWR 2 Nutraukimas Connector, SMA Female
Serija EXH Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Connector Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 10.500" (266.70mm)
Pasiekti - Dažnių diapazonas 145MHz ~ 155MHz
Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz) Dažnis (centras / juosta) 150MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 150MHz Whip, Straight RF Antenna 145MHz ~ 155MHz Connector, SMA Female Connector Mount