EXC902SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXC902SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN
Duomenų lapai: 1.EXC902SF.pdf2.EXC902SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXC902SF specifikacijos
Dalies numeris EXC902SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5914 pcs Duomenų lapas 1.EXC902SF.pdf2.EXC902SF.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, SF
Serija EXC Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Connector Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 3.650" (92.71mm)
Pasiekti - Dažnių diapazonas 902MHz ~ 960MHz
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Dažnis (centras / juosta) 931MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 931MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, SF Connector Mount
Programos Bluetooth, Wi-Fi Antenos tipas Whip, Straight
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EXC902SFJ
EXC902SFJ
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 931MHZ WHIP STR SFJ CONN