EXC400SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXC400SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 410MHZ WHIP STR SF CONN
Duomenų lapai: 1.EXC400SF.pdf2.EXC400SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXC400SF specifikacijos
Dalies numeris EXC400SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 410MHZ WHIP STR SF CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6202 pcs Duomenų lapas 1.EXC400SF.pdf2.EXC400SF.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, SF
Serija EXC Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 50W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Connector Mount
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 7.000" (177.80mm)
Pasiekti - Dažnių diapazonas 400MHz ~ 420MHz
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Dažnis (centras / juosta) 410MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 410MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, SF Connector Mount