EXB164SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB164SF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 169MHZ WHIP STR SF CONN
Duomenų lapai: EXB164SF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXB164SF specifikacijos
Dalies numeris EXB164SF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 169MHZ WHIP STR SF CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8212 pcs Duomenų lapas EXB164SF.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, SF
Serija EXB Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 6.000" (152.40mm) Pasiekti 0dBi
Dažnių diapazonas 164MHz ~ 174MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz)
Dažnis (centras / juosta) 169MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 169MHz Whip, Straight RF Antenna 164MHz ~ 174MHz 0dBi Connector, SF Connector Mount Programos -