EXB150MD
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB150MD
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 156MHZ WHIP STR MD CONN
Duomenų lapai: EXB150MD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EXB150MD specifikacijos
Dalies numeris EXB150MD Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 156MHZ WHIP STR MD CONN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9011 pcs Duomenų lapas EXB150MD.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, MD
Serija EXB Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 1
Montavimo tipas Connector Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) 6.500" (165.10mm) Pasiekti 0dBi
Dažnių diapazonas 150MHz ~ 162MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz)
Dažnis (centras / juosta) 156MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz 0dBi Connector, MD Connector Mount Programos -