DCE8658WPRFSMF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCE8658WPRFSMF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS
Duomenų lapai: DCE8658WPRFSMF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 322 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 322 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DCE8658WPRFSMF specifikacijos
Dalies numeris DCE8658WPRFSMF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 322 pcs Duomenų lapas DCE8658WPRFSMF.pdf
VSWR 1.4 Nutraukimas Connector, SMA Female
Serija HD RooTenna® Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 3W Pakuotė Bulk
Juostų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 Aukštis (maks.) 3.900" (99.06mm)
Pasiekti 8.5dBic Dažnių diapazonas 865MHz ~ 960MHz
Dažnių grupė UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Dažnis (centras / juosta) 912MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 912MHz Panel RF Antenna 865MHz ~ 960MHz 8.5dBic Connector, SMA Female Chassis Mount