CB150/450CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB150/450CS
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas RF ANT 162/460MHZ WHIP STR NMO
Duomenų lapai: CB150/450CS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
CB150/450CS specifikacijos
Dalies numeris CB150/450CS Gamintojas Laird Technologies - Antennas
Galimas kiekis 1291 pcs Duomenų lapas CB150/450CS.pdf
VSWR 1.5 Nutraukimas Connector, NMO
Serija - Grąžinimo nuostolis -
Pakuotė Bulk Juostų skaičius 2
Montavimo tipas Base Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Aukštis (maks.) - Pasiekti 5dB
Dažnių diapazonas 150MHz ~ 174Mhz, 450MHz ~ 470MHz Dažnių grupė VHF (f < 300 MHz), UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Dažnis (centras / juosta) 162MHz, 460MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 162MHz, 460MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 174Mhz, 450MHz ~ 470MHz 5dB Connector, NMO Base Mount Programos -
Antenos tipas Whip, Straight
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CB15FP
CB15FP
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Sandelyje: 92146 pcs
parsisiųsti: CB15FP.pdf
RFQ
CB15FP-S
CB15FP-S
Gamintojai: NKK Switches