CARTNM240PRTNF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CARTNM240PRTNF
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies - Antennas
Prekės aprašymas CABLE ASSY 240" RP TNC MALE-FEM
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
CARTNM240PRTNF specifikacijos
Dalies numeris CARTNM240PRTNF Gamintojas Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas CABLE ASSY 240" RP TNC MALE-FEM "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 1640 pcs Duomenų lapas
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CARAS12NM
CARAS12NM
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: CABLE ASSY 12" N MALE TO RAS
Sandelyje: 4871 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CARSMA-UFL-1
CARSMA-UFL-1
Gamintojai: Multi-Tech Systems, Inc.
apibūdinimas: REVERSE SMA-TO-UFL COAX RF CABLE
Sandelyje: 9414 pcs
parsisiųsti: CARSMA-UFL-1.pdf
RFQ
CARSMA-MMCX-50
CARSMA-MMCX-50
apibūdinimas: REVERSE SMA-TO-MMCX COAX RF CABL
parsisiųsti: CARSMA-MMCX-50.pdf
CARD-MIF4K
CARD-MIF4K
Gamintojai: RF Solutions
apibūdinimas: ISO TRANSPONDER CARD MIFARE 4K
parsisiųsti:
CARSMA-MMCX-1
CARSMA-MMCX-1
apibūdinimas: CABLE RF REVRS SMA-MMCX 6"