XLT.M22.GLAN
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLT.M22.GLAN
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: XLT.M22.GLAN.pdf
  • Pranešimas
XLT.M22.GLAN specifikacijos
Dalies numeris XLT.M22.GLAN Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3965 pcs Duomenų lapas XLT.M22.GLAN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M22 "Shell" medžiaga Sulfone
"Shell Finish" - Serija XP
Pakuotė Bulk Orientacija T
Darbinė temperatūra -50°C ~ 170°C Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Kontaktinė medžiaga -