PRG.M0.6NL.LC39NZ
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRG.M0.6NL.LC39NZ
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PRG.M0.6NL.LC39NZ.pdf
  • Pranešimas
PRG.M0.6NL.LC39NZ specifikacijos
Dalies numeris PRG.M0.6NL.LC39NZ Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4449 pcs Duomenų lapas PRG.M0.6NL.LC39NZ.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti M06 "Shell" medžiaga Polysulfone (PSU)
"Shell Finish" - Serija 1P
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -50°C ~ 150°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull, Detent Lock
Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 6A
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva Black Kabelių atidarymas 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)