PKJ.3B.324.CLAD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKJ.3B.324.CLAD92Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKJ.3B.324.CLAD92Z.pdf
  • Pranešimas
PKJ.3B.324.CLAD92Z specifikacijos
Dalies numeris PKJ.3B.324.CLAD92Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4534 pcs Duomenų lapas PKJ.3B.324.CLAD92Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 324 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 4A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome