PKG.3K.316.CLLK14
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.3K.316.CLLK14
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.3K.316.CLLK14.pdf
  • Pranešimas
PKG.3K.316.CLLK14 specifikacijos
Dalies numeris PKG.3K.316.CLLK14 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5373 pcs Duomenų lapas PKG.3K.316.CLLK14.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 316 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.535" ~ 0.551" (13.60mm ~ 14.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome