PKG.3B.310.CLLD10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.3B.310.CLLD10
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.3B.310.CLLD10.pdf
  • Pranešimas
PKG.3B.310.CLLD10 specifikacijos
Dalies numeris PKG.3B.310.CLLD10 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5911 pcs Duomenų lapas PKG.3B.310.CLLD10.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 310 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 10
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PKG.3B.310.CLLM52Z
PKG.3B.310.CLLM52Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4655 pcs
parsisiųsti: PKG.3B.310.CLLM52Z.pdf
RFQ
PKG.3B.310.CLLD10Z
PKG.3B.310.CLLD10Z
Gamintojai: LEMO