PKG.3B.025.CLLD12
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.3B.025.CLLD12
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.3B.025.CLLD12.pdf
  • Pranešimas
PKG.3B.025.CLLD12 specifikacijos
Dalies numeris PKG.3B.025.CLLD12 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4655 pcs Duomenų lapas PKG.3B.025.CLLD12.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 3B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 12 (10 + 2 Fluidic)
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Dabartinis įvertinimas 6A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome