PKG.2B.810.CLLD72Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.2B.810.CLLD72Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.2B.810.CLLD72Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.2B.810.CLLD72Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.2B.810.CLLD72Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4425 pcs Duomenų lapas PKG.2B.810.CLLD72Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 810 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 11 (10 + 1 Coax)
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome