PKG.2B.305.CLLD62
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.2B.305.CLLD62
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.2B.305.CLLD62.pdf
  • Pranešimas
PKG.2B.305.CLLD62 specifikacijos
Dalies numeris PKG.2B.305.CLLD62 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4461 pcs Duomenų lapas PKG.2B.305.CLLD62.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 305 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 5
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 14A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome