PKG.2B.302.CLLD92Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.2B.302.CLLD92Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.2B.302.CLLD92Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.2B.302.CLLD92Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.2B.302.CLLD92Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4042 pcs Duomenų lapas PKG.2B.302.CLLD92Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 2
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 25A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome