PKG.1K.308.CLLK85Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.1K.308.CLLK85Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.1K.308.CLLK85Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.1K.308.CLLK85Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.1K.308.CLLK85Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4409 pcs Duomenų lapas PKG.1K.308.CLLK85Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 308 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 8
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome