PKG.1K.304.CLLK85
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.1K.304.CLLK85
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.1K.304.CLLK85.pdf
  • Pranešimas
PKG.1K.304.CLLK85 specifikacijos
Dalies numeris PKG.1K.304.CLLK85 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5004 pcs Duomenų lapas PKG.1K.304.CLLK85.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 4
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 10A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome