PKG.1K.303.CLLC65Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.1K.303.CLLC65Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.1K.303.CLLC65Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.1K.303.CLLC65Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.1K.303.CLLC65Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4642 pcs Duomenų lapas PKG.1K.303.CLLC65Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 3
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome