PKG.1K.302.CLLC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKG.1K.302.CLLC45Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: PKG.1K.302.CLLC45Z.pdf
  • Pranešimas
PKG.1K.302.CLLC45Z specifikacijos
Dalies numeris PKG.1K.302.CLLC45Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4775 pcs Duomenų lapas PKG.1K.302.CLLC45Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 302 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 15A Kontaktinė medžiaga Bronze
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome