PKA.1K.303.CYKC35E
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKA.1K.303.CYKC35E
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PKA.1K.303.CYKC35E.pdf
  • Pranešimas
PKA.1K.303.CYKC35E specifikacijos
Dalies numeris PKA.1K.303.CYKC35E Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5508 pcs Duomenų lapas PKA.1K.303.CYKC35E.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas -
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 303 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 1K
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Gold
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Alumel, Chromel
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome