PHL.2K.304.CYCC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHL.2K.304.CYCC45Z
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: PHL.2K.304.CYCC45Z.pdf
  • Pranešimas
PHL.2K.304.CYCC45Z specifikacijos
Dalies numeris PHL.2K.304.CYCC45Z Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4834 pcs Duomenų lapas PHL.2K.304.CYCC45Z.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 304 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2K
Pakuotė Bulk Orientacija L
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 15A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PHL.1L.306.KLLT61Z
PHL.1L.306.KLLT61Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN CIRC RCPT 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4106 pcs
parsisiųsti: PHL.1L.306.KLLT61Z.pdf
RFQ
PHL.1K.316.KLAC45Z
PHL.1K.316.KLAC45Z
Gamintojai: LEMO
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Sandelyje: 3966 pcs
parsisiųsti: PHL.1K.316.KLAC45Z.pdf
RFQ
PHL0
PHL0
Gamintojai: American Electrical, Inc.
apibūdinimas: PAD H&LE LOCK UTE 100E
parsisiųsti: PHL0.pdf
PHL.1L.306.KLLT61Y
PHL.1L.306.KLLT61Y
parsisiųsti:
PHL3
PHL3
apibūdinimas: PAD H&LE LOCK UTS 400N-UTS 600N
Sandelyje: 984 pcs
parsisiųsti: PHL3.pdf
PHL2-KIT
PHL2-KIT
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES KIT 100-910 1/16W 1100PCS
parsisiųsti:
PHL.2K.307.CYCC65
PHL.2K.307.CYCC65
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP