PHJ.2B.306.CYCD72
LEMOLEMO
LEMO
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PHJ.2B.306.CYCD72
Gamintojas / Gamintojas: LEMO
Prekės aprašymas CONN INLINE RCPT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PHJ.2B.306.CYCD72 specifikacijos
Dalies numeris PHJ.2B.306.CYCD72 Gamintojas LEMO
apibūdinimas CONN INLINE RCPT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4288 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 306 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome Serija 2B
Pakuotė Bulk Orientacija J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 12A Kontaktinė medžiaga Brass
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Backshell medžiaga, dengimas Brass, Chrome